Ігри

На цій сторінці надані Ігри, які я проводжу та інформація про них. Я є автором метафоричної асоціативної гри «Сакральний союз», а також провідної гри «Важливе про себе» (автор Ксенія Кублановська). А тепер докладно про ігри:

Метафорична психологічна гра «Сокральный союз»

Про побудову сакрального союзу між чоловіком і жінкою (заснована на ведичних знаннях) для тих, хто готовий побудувати щасливий союз, готовий іти за своїм чоловіком, визнаючи його авторитет. Гра «Сакральний союз» допомагає розглянути відносини під іншим ракурсом, проаналізувати, усвідомити, зрозуміти в чому їх сила, а також виявити ті зони, які можна вразити і поліпшити. Завдяки грі Ви зможете розкрити свої нові грані, подивитися не тільки на свого Чоловіка по іншому, але й на стосунки в цілому…і як наслідок здійснити трансформацію даних відносин. Вивести їх на новий рівень – гармонії та прийняття.
Метафорична психологічна гра «Сокральный союз»

Гра «Важливе про себе»

«Важливе себе» — це ефективний інструмент самопізнання і саморозвитку. Завдання Ігри «Важливе про себе» — виявлення прихованих емоцій свого внутрішнього «Я», активізація творчого мислення, набуття чи переоцінка сенсу життя, виявлення власних потреб, усвідомлення внутрішніх та зовнішніх ресурсів, пошук талантів, призначення, прагнень, наповнення енергією. Гра в легкій та захоплюючій формі дає Вам можливість знайти відповіді на багато питань, а також:
  • краще дізнатися та зрозуміти себе
  • набути внутрішню гармонію
  • розкрити свій потенціал
  • поліпшити якість життя
  • усвідомити свою цінність, унікальність, таланти та здібності
  • дізнатися потаємне та важливе про себе .
Гра «Важливе про себе»

Відгуки: